Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NVP7P-C/63-QM+FV do výklenku 63 A
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, výzbroj pro HDO, monolitické provedení skříně, montáž do výklenku, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×600×220 mm, pro EG.D bez připojení FVE
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud
63 A
montáž
do výklenku
Distribuční síť
ČEZ, EG.D
rozměry
470×600×220 mm
šířka
470 mm
výška
600 mm
hloubka
220 mm
maximální průřez vodičů
16 mm²