Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-10C-1N-030A
jmenovitý proud 10 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče C
Skladem u dodavatele
Můžete mít 27.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140666
Katalogový kód: 4PD1N
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 12% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 1+Npól
jmenovitý proud 10 A
zkratová vypínací schopnost 6 kA
typ LMF-10C-1N-030A
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V