Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-16B-1N-030A
jmenovitý proud 16 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Sleva23 %
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
jmenovitý proud
16 A
typ
LMF-16B-1N-030A
Jmenovitý reziduální proud
30 mA
jmenovité napětí
230 V