Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-10B-1N-030A
jmenovitý proud 10 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Sleva25 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140660
Katalogový kód: KP837
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 1+Npól
jmenovitý proud 10 A
zkratová vypínací schopnost 6 kA
typ LMF-10B-1N-030A
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V