Chránič proudový OEZ LFN-25-2-030AC
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud AC, 2pól, svorky šroubové
Není skladem
Dostupné jen v (2) prodejnách
Beroun
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140460
Katalogový kód: DWF52
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 2pól
jmenovitý proud 25 A
zkratová vypínací schopnost 10 kA
typ LFN-25-2-030AC
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V