Chránič proudový OEZ LFE-25-2-030A
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 2pól, svorky šroubové
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Sleva19 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140380
Katalogový kód: 26N56
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 2pól
jmenovitý proud 25 A
zkratová vypínací schopnost 6 kA
typ LFE-25-2-030A
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V