Relé paticové miniaturní ETI MER2-230AC
jmenovitý proud 8 A, jmenovité napětí AC 230 V, ovládací napětí 250 V, kontakty 2× přepínací
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500131530
Katalogový kód: SF8L0
Výrobky značky: ETI
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
bez DPH za bal.
s DPH za bal.
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za bal.
s DPH za bal.
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 20% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
značka ETI
jmenovitý proud 8 A
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC
ovládací napětí 250 V