Chránič proudový Eaton PF7-25/2/003 A
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 2pól, svorky šroubové
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500125038
Katalogový kód: G49XJ
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 25 A
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
zkratová vypínací schopnost 10 kA
Počet pólů 2pól
svorky šroubové
typ PF7-25/2/003-A-DE
jmenovité napětí 230 V