Chránič proudový s jištěním Eaton PFL6-10/1N/B/003-A
jmenovitý proud 10 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500124946
Katalogový kód: W82GP
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 10 A
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
svorky šroubové
typ PFL6-10/1N/B/003-A
jmenovité napětí 230 V