Chránič proudový s jištěním Eaton PFL7-25/1N/B/003-A
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1+Npól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500124933
Katalogový kód: PRX79
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 25 A
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
zkratová vypínací schopnost 10 kA
Počet pólů 1+Npól
svorky šroubové
typ PFL7-25/1N/B/003-A
jmenovité napětí 230 V