Chránič proudový Eaton PF7-25/2/003 AC
Sleva
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud AC, 2pól, svorky šroubové
Není skladem
Dostupné jen v (1) prodejně
Cheb
Sleva69 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500124880
Katalogový kód: 85N44
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 75% z ceníkové ceny
parametry
citlivost na reziduální proud AC
jmenovité napětí 230 V
jmenovitý proud 25 A
Jmenovitý reziduální proud 30 mA