Chránič proudový s jištěním Eaton PFL7-16/1N/C/003-A
jmenovitý proud 16 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče C
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka
Eaton
jmenovitý proud
16 A
Jmenovitý reziduální proud
30 mA
zkratová vypínací schopnost
10 kA
vypínací charakteristika
C
Počet pólů
1+Npól
svorky
šroubové
typ
PFL7-16/1N/C/003-A
jmenovité napětí
230 V