Stykač s manuálním ovládáním ETI RD 25-40-R-230V AC/DC
jmenovitý proud 25 A, jmenovité napětí AC 400 V, jmenovité napětí DC 230 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
788,31
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
parametry
značka
ETI
jmenovitý proud
25 A
Počet pólů
4pól
jmenovité napětí AC
400 V
typ napětí
AC/DC
ovládací napětí
230 V
jmenovité napětí DC
230 V