Stykač s manuálním ovládáním ETI RD 25-40-R-230V AC/DC
jmenovitý proud 25 A, jmenovité napětí AC 400 V, jmenovité napětí DC 230 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500112494
Katalogový kód: YG13T
Výrobky značky: ETI
popis
  • funkce On/Off/Auto
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
    parametry
    značka ETI
    jmenovitý proud 25 A
    Počet pólů 4pól
    jmenovité napětí AC 400 V
    typ napětí AC/DC
    ovládací napětí 230 V
    jmenovité napětí DC 230 V