Stykač OEZ RSI-40-40-A230
Stykač OEZ RSI-40-40-A230
jmenovitý proud 40 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů
4pól
jmenovitý proud
40 A
moduly
3
typ
RSI-40-40-A230
Typ kontaktu
4S
jmenovité napětí AC
400 V
ovládací napětí
230 V