Stykač OEZ RSI-20-20-A230
Stykač OEZ RSI-20-20-A230
jmenovitý proud 20 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 2× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
927,26
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů
1pól
jmenovitý proud
20 A
moduly
1
typ
RSI-20-20-A230
Typ kontaktu
2S
jmenovité napětí AC
400 V
typ napětí
AC
ovládací napětí
230 V