Relé instalační OEZ RPI-16-001-X230-SC
jmenovitý proud 16 A, jmenovité napětí AC 230 V, jmenovité napětí DC 24 V, ovládací napětí 24/230 V, kontakty 1× přepínací
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048418
Katalogový kód: 288H9
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud 16 A
moduly 1
typ RPI-16-001-X230-SC
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC/DC
jmenovité napětí DC 24 V