Rozvaděč staveništní elektroměrový ČEZ/EG.D 63 A RA422/HL63/FI63/CEZ/SIN 4× 230 V
k přímému měření a osazení elektroměru ČEZ/EG.D, včetně podstavce, uzamykatelný otočný hlavní vypínač, barva červená, proudový chránič, jmenovité napětí 400 V, jmenovitý proud 63 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, krytí IP 54, zásuvka 230 V 4× 16 A 3p, zásuvka 400 V 2× 16 A 5p, 2× 32 A 5p
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Sleva%
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500043658
Katalogový kód: JT8NT
popis
  • 1× chránič proudový 40 A/4p/30 mA/10 kA
  • jističe 10 kA, C
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 16% z ceníkové ceny
    parametry
    šířka 500 mm
    výška 1 300 mm
    krytí IP 54
    Proudový chránič ANO
    rozměry 500×1 300 mm
    jmenovité napětí 400 V
    jmenovitý proud 63 A
    zkratová vypínací schopnost 10 kA
    zásuvka 230 V 4× 16 A 3p
    zásuvka 400 V 2× 16 A 5p, 2× 32 A 5p