Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NKP7P-C/63A-FV pilíř 63 A
Sleva
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, s plombovatelným krytem jističů, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×1 810×220 mm
Aktuálně vyprodáno
Dostupné jen v (3) prodejnách
Sleva8 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
výzbroj:1× jistič 1f. 2 A char. B pro HDO 1× svorkovnice PEN řadové svorky
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud
63 A
montáž
pilíř
Distribuční síť
EG.D
výzbroj pro HDO
ANO
krytí
IP 44
rozměry
470×1 810×220 mm
mechanická odolnost
IK 10
šířka
470 mm
výška
1 810 mm
hloubka
220 mm