Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NVP7P-C/63A/FV/470 do výklenku 63 A
Sleva
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, s plombovatelným krytem jističů, výzbroj pro HDO, montáž do výklenku, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×600×220 mm
Aktuálně vyprodáno
Sleva22 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500036966
Katalogový kód: 192D2
Výrobky značky: DCK
popis
výzbroj:
  • 1× jistič 1f. 2 A char. B pro HDO
  • 1× svorkovnice PEN
  • řadové svorky
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 30% z ceníkové ceny
    parametry
    rozměry 470×600×220 mm
    krytí IP 44
    Distribuční síť EG.D
    hloubka 220 mm
    jmenovitý proud 63 A
    mechanická odolnost IK 10
    montáž do výklenku
    šířka 470 mm
    výška 600 mm