Rozvaděč staveništní s přívodem DEK DEK16S RCD 4/3 16/32/VYP/P B
hlavní vypínač, kovový stojan se stříškou, materiál ABS plast, kabel 2 m – vidlice 5p 32 A, proudový chránič, jmenovité napětí 400 V, jmenovitý proud 32 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, krytí IP 65, zásuvka 230 V 4× 16 A 3p, zásuvka 400 V 2× 16 A 5p, 1× 32 A 5p
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
značka
DEK
krytí
IP 65
šířka
500 mm
výška
830 mm
hloubka
400 mm
jmenovitý proud
32 A
zkratová vypínací schopnost
10 kA
jmenovité napětí
400 V
mechanická odolnost
IK 10
Proudový chránič
ANO
Kabelová vývodka
1× M40
zásuvka 230 V
4× 16 A 3p
zásuvka 400 V
2× 16 A 5p, 1× 32 A 5p