Rozvaděč staveništní s přívodem a elektroměrem DEK DEK16S RCD 4/3 16/32/VYP/P/E B
elektroměr, hlavní vypínač, kovový stojan se stříškou, svorkovnice až 5× 25 mm2, materiál ABS plast, kabel 2 m – vidlice 5p 32 A, proudový chránič, jmenovité napětí 400 V, jmenovitý proud 32 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, krytí IP 65, zásuvka 230 V 4× 16 A 3p, zásuvka 400 V 1× 16 A 5p, 1× 32 A 5p
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500027232
Katalogový kód: 3WT8H
Výrobky značky: DEK
popis
  • 1× elektroměr OR-WE-520-MID
  • 1× chránič proudový 40 A/4p/30 mA/10 kA
  • 2× jistič ETIMAT COLOUR 1p B16 10kA
  • 1× jistič ETIMAT COLOUR 3p B16 10kA
  • 1× jistič ETIMAT COLOUR 3p B32 10kA
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
    parametry
    značka DEK
    krytí IP 65
    šířka 500 mm
    výška 830 mm
    hloubka 400 mm
    jmenovitý proud 32 A
    zkratová vypínací schopnost 10 kA
    jmenovité napětí 400 V
    mechanická odolnost IK 10
    Proudový chránič ANO
    Kabelová vývodka 1× M40
    zásuvka 230 V 4× 16 A 3p
    zásuvka 400 V 2× 16 A 5p, 1× 32 A 5p
    rozměry 500×830×400 mm