Rozvaděč elektroměrový DCK ER112/NKP7P-C/63/QM ČEZ, EON pilíř 63 A
k osazení jednosazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, monolitické provedení skříně, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 320×1 810×220 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500010915
Katalogový kód: J37AG
Výrobky značky: DCK
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud 63 A
montáž pilíř
Distribuční síť ČEZ, EG.D
výzbroj pro HDO ANO
krytí IP 44
rozměry 320×1 810×220 mm
mechanická odolnost IK 10
šířka 320 mm
výška 1 810 mm
hloubka 220 mm