Umývátko Deep by Jika 500×230 mm s otvorem vpravo H8156150001061
Do vyprodání zásob
Věrnostní program
keramické umývátko s otvorem pro baterii a přepadem, instalace nastěnná, barva bílá, rozměry (š×h) 500×230 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 22% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
500×230 mm
šířka
500 mm
materiál
keramika
barva
bílá
výška
145 mm
hloubka
230 mm