Rošt nerezový Alca BUBLE-850L lesklý
pro podlahové žlaby ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12, APZ22, APZ2012, APZ2022, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, povrch roštu lesklý, délka 850 mm
Není skladem
Dostupné jen v (5) prodejnách
Přerov
Sleva18 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6777700063
Katalogový kód: 566P6
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 51% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Prohlášení o shodě / vlastnostech
Alcaplast Rošty do nerezových žlabů
Technické listy výrobků
Alcaplast BUBLE-850L
parametry
rozměry 844×53×15 mm
hmotnost 0,77 kg
šířka 53 mm
délka 850 mm
materiál nerezová ocel
výška 15 mm
kód výrobce BUBLE-850L
materiál žlabu nerezová ocel 2 mm AISI 304