Žlab sprchový nerezový Alca APZ104-750 Flexible Low
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 70 – 96 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (3) prodejnách
popis
- Celková stavební výška 70-96 mm
- Minimální tloušťka betonu 55 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
- Odpadní potrubí průměr 40 mm
- Posun límce 10-15 mm Průtok 35 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
parametry
hmotnost
4,0336 kg
šířka
205 mm
délka
750 mm
výška
160 mm
kód výrobce
APZ104-750
průtok
32 l/min
model
APZ 104
Min. stavební výška
70 mm