Modul instalační Alca A108F/1500 pro výlevku
pro závěsnou výlevku s roztečí kotevních šroubů až do 420 mm a odpadem O90/110 a nástěnné armatury, montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry 510×1460×160 mm
Na poptávku
Ostrava Hrušov
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6777700001
Katalogový kód: 63L32
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro vyvedení nástěnné armatury
  • Vestavěná nádržka umožňuje opláchnutí výlevky
  • Výškově stavitelné příčky
  • Otočná příčka pro uchycení nástěnné armatury s roztečí 65–150 mm
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Přívod vody zezadu/shora uprostřed
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Nastavitelné výsuvné nohy v rozmezí 0–200 mm
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Stavební hloubka 125 mm, s odpadním kolenem 160 mm
  • Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
    parametry
    rozměry 510×1460×160 mm
    hmotnost 17,34 kg
    šířka 510 mm
    výška 1460 mm
    kód výrobce A108F/1500
    velikost připojení G 1/2
    hloubka 160 mm
    ovládání čelní
    provozní tlak 0,3 – 0,6 MPa