Základna + závit + pevná hlava 4 mm Profilpas LEVEL MAXI FIX XL/87/150/4 87–150 mm
pro pokládku keramických dlažeb, vybavená snadnoodnímatelnými křidélky, materiál polypropylen a termoplastická guma, výškově nastavitelný 87–150 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001206063
Katalogový kód: FJL2X
Výrobky značky: PROFILPAS
popis
PP level Maxi FIX je řada nastavitelných terčů s pevnou hlavou pro samonosné venkovní zvýšené podlahy. Podpěry PP level MAXI FIX, které jsou k dispozici pro výšky od 25 do 462 mm, lze výškově nastavit shora pomocí regulačního klíče a mají hlavu s křidélky pro spáry šířky 4 mm. Jsou ideální v případech, kdy podlahová krytina musí být rovnoběžná s povrchem, na kterém je terč umístěn.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 30% z ceníkové ceny
bez DPH za box
s DPH za box
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za box
s DPH za box
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 30% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktové katalogy
Profilpas
parametry
výška 87–150 mm