Rošt nerezový Alca DOUBLE-550M oboustranný matný
pro podlahové žlaby APZ13, APZ23, k vložení dlažby nebo vodovzdorného dřeva do tlouštky 12 mm, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 550 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156642
Katalogový kód: 9KRGZ
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Oboustranný nerezový rošt DOUBLE pro vložení dlažby nebo plným roštem
  • Dno roštu je přelepeno pásem s hrubým povrchem pro bezpečné přilepení vložené dlažby
  • Materiál: nerezová ocel AISI 304, DIN 1.4301
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca DOUBLE-550M
parametry
délka 550 mm