Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-OPTION6-750 včetně roštu oboustranného roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 76–105 mm, délka 750 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156636
Katalogový kód: J223B
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Stavební výška od 76 mm
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ2012-OPTION6-750
parametry
délka 750 mm
kód výrobce APZ2012-OPTION6-750
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ2012-OPTION6
Min. stavební výška 76 mm