Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-OPTION6-550 včetně roštu oboustranného roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 76–105 mm, délka 550 mm
popis
- Stavební výška od 76 mm
- Zvýšená odolnost proti chemikáliím
- Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
- Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
délka
550 mm
kód výrobce
APZ2012-OPTION6-550
model
APZ2012-OPTION6
Min. stavební výška
76 mm