Žlab sprchový plastový Alca APZ20-550 Simple včetně roštu oboustranného roštu
s nerezovým okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75–111 mm, délka 550 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156625
Katalogový kód: XR9C8
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
  • Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Rošt je součástí balení
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ20-550
parametry
délka 550 mm
kód výrobce APZ20-550
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ20 Simple
Min. stavební výška 75 mm