Žlab sprchový nerezový Alca APZ1016-550 Wall
s okrajem pro plný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 550 mm
popis
- Podlahový žlab z nerezové oceli (dokonale hladký a odolný povrch díky speciální povrchové úpravě)
- Pro vkládání plných roštů – nerez, kalené sklo, syntetický kámen a roštu pro vložení dlažby
- Stavební výška od 95 mm
- Výškově stavitelný
- Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
- Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
- Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
- Záruka 25 let
- Materiál žlabu: nerezová ocel 2 mm AISI 304, DIN 1.4301
- Materiál sifonu: polypropylen
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
délka
550 mm
kód výrobce
APZ1016-550
model
APZ 1016
Min. stavební výška
95 mm