Žlab sprchový nerezový Alca APZ13-DOUBLE6–850 Fit and Go včetně roštu oboustranného roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, včetně oboustrnného roštu, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 69–86 mm, délka 850 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156564
Katalogový kód: J0MHU
  • Spádování vnitřní části žlabu
  • Stavební výška 54 mm
  • Podlahový žlab z jednoho kusu oceli
  • Design roštu je určen oboustranným roštem DOUBLE - z jedné strany plný nerez a druhé strany možnost vložení dlažby nebo vodovzdorného dřeva do tlouštky 12 mm
  • Záruka 25 let
  • Materiál žlabu: nerezová ocel 1,5 mm AISI 304, DIN 1.4301
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Grohe APZ13-DOUBLE6-850
parametry
délka 850 mm
kód výrobce APZ13-DOUBLE6-850
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ13-DOUBLE6
Min. stavební výška 69 mm