Modul instalační Alca A114S/1120 pro závěsné WC a senzor
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 510×1 120×168 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156536
Katalogový kód: BTK23
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro závěsné WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
  • Pro automatický splachovač – senzor
  • Univerzální nosník – kompatibilní s mnoha jinýmy druhy senzorů
  • Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
  • Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
  • Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca A114S/1120
parametry
rozměry 510×1120×168 mm
výška 1120 mm