Modul instalační Alca A114/1120 pro závěsné WC
k montáži závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm, instalace před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce, rozměry (š×v×h) 510×1 120×168 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Pro závěsné WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm
- Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
- Pro použití tlakového splachovače
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
- Součástí balení koleno k připojení WC k senzoru nebo manuálnímu průtokovému splachovači
- Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
rozměry
510×1120×168 mm
výška
1120 mm