Čerpadlo ponorné kalové K + H 50ASH21.1 kabel 10 m 400 V
k čerpání vody znečištěné obsahem písku a podobných hmot s abrazivním účinkem, průchodnost 8 mm, Qmax 23 m3/h, Hmax 20 m, napětí 400 V
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001119156
Katalogový kód: 5FHV3
popis
  • Plášt čerpadla i síto jsou vyrobené z nerez oceli.
  • Oběžné kolo čerpadla s vysokou účinností je vyrobené z vysocechromové oceli odolné proti abrazi.
  • Odvodňování při zakládání staveb a nádrží s usazeninami pevných látek.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 17% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
K+H čerpadlo AS
parametry
rozměry 210×423×210 mm
typ 50ASH21.1 400V
příkon 1,1 kW
napětí 400 V
délka kabelu 15 m
krytí IP68
značka K+H
kód výrobce 50ASH21.1 400V
max. průtok 23 m³/h
max. dopravní výška 20 m
materiál tělesa čerpadla nerez ocel ČSN 17240
materiál oběžného kola vysoce legovaná ocel (HRC)
průchodnost (max. velikost částic v kapalině) 8 mm