Žlab sprchový HL50W.0/100
Žlab sprchový HL50W.0/100
montáž ke stěně, materiál nerezová ocel, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110 mm, délka 1 000 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Max. průtok při délce 600–1300 mm 0,8 l/s
- Materiál nerezová ocel 1.4301/PP
- Odtok DN 50 s kloubovým připojením na odtoku
- Stavební výška min. 110 mm bez dlažby
- Výška vodního uzávěru 50 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 23% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitá světlost
DN 50
kód výrobce
HL50W.0/100
značka
HL
odtok
boční
délka
1000 mm
design
plný
materiál žlabu
nerezová ocel 1.4301/PP
Min. stavební výška
110 mm