Žlab sprchový HL50F.0/100
Žlab sprchový HL50F.0/100
k zabudovaní do plochy, materiál nerezová ocel, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110 mm, délka 1 000 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001002118
Katalogový kód: TPZV8
Výrobky značky: HL Hutterer Lechner
popis
  • Max. průtok při délce 600–1300 mm 0,8 l/s
  • Materiál nerezová ocel 1.4301/PP
  • Odtok DN 50 s kloubovým připojením na odtoku
  • Stavební výška min. 110 mm bez dlažby
  • Výška vodního uzávěru 50 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 23% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitá světlost DN 50
kód výrobce HL50F.0/100
značka HL
odtok boční
délka 1000 mm
design plný
materiál žlabu nerezová ocel 1.4301/PP
Min. stavební výška 110 mm