Čerpadlo oběhové Wilo TOP-Z25/10 EM 230 V PN6/10 2061964
Aktuálně vyprodáno
Kadaň
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000963778
Katalogový kód: 38D8C
Výrobky značky: WILO
popis
  • Manuální funkce: Nastavování stupňů otáček: 3 stupně otáček
  • Automatické funkce: Vnitřní ochrana proti nepřípustně vysokým teplotám vinutí (jen pro čerpadla s P2 < 180 W volitelně u všech typů se spínací skříňkou SK 602N a SK 622N).
  • Signální a zobrazovací funkce: Ochranný kontakt vinutí (WSK, beznapěťový rozpínací kontakt) (pouze u čerpadel s P2 ? 180 W), kontrolka směru otáčení (pouze u čerpadel 3~)
  • Vybavení
  • U přírubových čerpadel: přírubová provedení
  • Kabel lze zavést z obou stran (pouze u 1~ čerpadel a 3~ čerpadel s P2?180 W)
  • Sériová tepelná izolace
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 57% z ceníkové ceny
    parametry
    napětí 230 V
    krytí IPX4D
    kód výrobce 2061964
    velikost připojení G 6/4
    max. dopravní výška 9,3 m
    materiál tělesa čerpadla bronz
    materiál oběžného kola PPE-GF30
    vestavná délka 180 mm
    rozsah teploty kapaliny 0 - 80 °C
    max. průtok 9,5 m³/h
    typ TOP-Z 25/10
    příkon 150-335 W
    čerpaná kapalina voda
    jmenovitý tlak 10 bar