Dveře sprchové + boční stěna Mereo Novea CK13903Z 1 000×700 mm chrom/čiré sklo
jednokřídlové dveře pivotové + boční stěna 90°, 6mm bezpečnostní sklo, otevírání ven, lze namontovat vpravo i vlevo, povrchová úprava EASY CLEAN, provedení rámu chrom, výplň čiré sklo, rozměry (š×d×v) 1 000×700×2 000 mm
Skladem u dodavatele
Můžete mít 25.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000481264
Katalogový kód: N95DP
Výrobky značky: MEREO
popis
  • designové madlo
  • panty na vnitřní straně zapuštěné do skla
  • chromované mosazné zdvihací panty dveří s aretací v krajních polohách
  • čisté sklo s minimem překážek je perfektní na údržbu
  • dveře lze snadno nasadit či vysadit, jako u klasických interiérových dveří.
  • výška koutu 200 cm, ocení vzrůstající populace
  • bezpečnostní sklo 6 mm (8 mm u pevných dílů nad 100 cm)
  • ochranná vrstva skla EASY CLEAN
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
značka Mereo
kód výrobce CK13903Z
série Novea
rozměry 1 000×700×2 000 mm
šířka 1000 mm
výplň čiré sklo
barva rámu chrom lesklý
šířka vstupu 903 mm
instalační rozměr 962-975×662×675 mm