Rošt nerezový Alca FLOOR-950 pro vložení dlažby
Věrnostní program
pro podlahové žlaby ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106, APZ16, APZ116, APZ1016, APZ1116, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 950 mm
Podrobný popis
varianty
300 mm
550 mm
650 mm
750 mm
850 mm
950 mm
1050 mm
1150 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Louny
Cena s DPH
1 544
Číslo položky:
Katalogový kód: 629B9
dokumenty
1
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca FLOOR-950
délka
950 mm