Rošt nerezový Alca FLOOR-550 pro vložení dlažby
Věrnostní program
pro podlahové žlaby ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106, APZ16, APZ116, APZ1016, APZ1116, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 550 mm
Podrobný popis
varianty
300 mm
550 mm
650 mm
750 mm
850 mm
950 mm
1050 mm
1150 mm
Na poptávku
Lovosice
Cena s DPH
1 260
Číslo položky:
Katalogový kód: 664H2
dokumenty
1
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca FLOOR-550
délka
550 mm