Rošt nerezový Alca FLOOR-300 pro vložení dlažby
Věrnostní program
pro podlahové žlaby ALCA: APZ6, APZ106, APZ1006, APZ1106, APZ16, APZ116, APZ1016, APZ1116, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, délka 300 mm
Podrobný popis
varianty
300 mm
550 mm
650 mm
750 mm
850 mm
950 mm
1050 mm
1150 mm
Na poptávku
Zlín Příluky
Cena s DPH
789
za ks
Cena bez DPH
ks
Do košíku přidáte
za
s DPH (
bez DPH).
Číslo položky:
Katalogový kód: PM13K
Výrobky značky:
ALCADRAIN
popis  /  Parametry
Info o ceně
dokumenty
1
hodnocení
popis
Třída zatížení K3 300 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca FLOOR-300
Stáhnout
PDF
Velikost
0,18 MB
parametry
délka
300 mm