Žlab sprchový plastový Alca APZ10-550M Simple včetně roštu
s okrajem pro perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75 – 110 mm, povrch roštu matný
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
popis
- Celková stavební výška 75-110 mm
- Minimální tloušťka betonu 62 mm
- Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 640 Pa
- Průměr odpadního potrubí 40 mm
- Průtok s vtokovou mřížkou 28 l/min
- Třída zatížení K3 300 kg
- Zápachová uzávěra kombinovaná s vodním sloupcem 29 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
parametry
hmotnost
1,9224 kg
šířka
155 mm
délka
550 mm
výška
75 mm
kód výrobce
APZ10-550M
průtok
28 l/min
materiál žlabu
polypropylen plněný mastkem
model
APZ 10
povrch
matný
Min. stavební výška
75 mm