Žlab sprchový nerezový Alca APZ106-950 Professional Low
s okrajem pro plný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, snížený, velikost připojení DN 40, stavební výška 65 mm, délka 950 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (1) prodejně
Turnov
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123640
Katalogový kód: 71XGM
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 80-106 mm
  • Minimální tloušťka betonu 65 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 575 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 40 mm
  • Průtok 35 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 28 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alcaplast APZ106-950
parametry
délka 950 mm
kód výrobce APZ106-950
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 106
Min. stavební výška 80 mm