Žlab sprchový nerezový Alca APZ16-1150 Wall
s okrajem pro plný rošt a pevným límcem ke stěně, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 1150 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123588
Katalogový kód: 649S9
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Stavební výška od 95 mm
  • Výškově stavitelný
  • Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
  • Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
  • Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
  • Záruka 25 let
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ16-1150
parametry
délka 1150 mm
kód výrobce APZ16-1150
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 16
Min. stavební výška 110 mm