Žlab sprchový nerezový Alca APZ16-850 Wall
s okrajem pro plný rošt a pevným límcem ke stěně, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 850 mm
varianty
Na poptávku
Dostupné jen v (2) prodejnách
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Stavební výška od 95 mm
- Výškově stavitelný
- Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
- Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
- Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
- Záruka 25 let
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
délka
850 mm
kód výrobce
APZ16-850
materiál žlabu
korozivzdorná ocel
model
APZ 16
Min. stavební výška
110 mm