Žlab sprchový nerezový Alca APZ4-1050 Flexible
s okrajem pro perforovaný rošt a nastavitelným límcem ke stěně, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 100–158 mm, délka 1050 mm
varianty
Na poptávku
Přerov
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123300
Katalogový kód: 656A8
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 100-158 mm
  • Minimální tloušťka betonu 85 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 982 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 50 mm
  • Posun límce 10-15 mm
  • Průtok 60-68,8 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 50 mm
´
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ4-1050
parametry
hmotnost 5,148 kg
šířka 205 mm
délka 1050 mm
výška 160 mm
kód výrobce APZ4-1050
průtok 60 – 68,8 l/min
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 4
Min. stavební výška 100 mm