Žlab sprchový nerezový Alca APZ1001-750
s nerezovým okrajem pro perforovaný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 100 – 158 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000123120
Katalogový kód: 64T39
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Celková stavební výška 100-158 mm
  • Minimální tloušťka betonu 85 mm
  • Odolnost zápachové uzávěry proti tlaku 590 Pa
  • Odpadní potrubí průměr 50 mm
  • Průtok 60-68,8 l/min
  • Třída zatížení K3 300 kg
  • Zápachová uzávěra 50 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 40% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca APZ1001-750
parametry
hmotnost 3,3535 kg
délka 750 mm
kód výrobce APZ1001-750
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 1001
Min. stavební výška 100 mm